Учителски екип

  1. Лидия Костадинова Лазарова – директор – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. математика, учител по математика
  2. Мария Михайлова Христова – зам. директор – ТУ София, магистър –  сп. автоматика и телемеханика, инженер
    ДИУУ София – сп. математика и информатика, учител по математика
  3. Галя Иванова Александрова – зам. директор – ЮЗУ “Неофит Рилски” /Благоевград/,
    магистър – сп. математика и информатика, учител по математика
  4. Емилия Серафимова Пенчева – зам. директор – СУ “Климент Охридски”, магистър – начална педагогика, начален учител
  5. Маргарита Георгиева Радева – РН ИКТ – СУ “Климент Охридски”, магистър –  I сп. математика,
    II сп. математика и информатика, учител по информатика и ИТ
  6. Дияна Великова Иванова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. българска филология, учител по БЕЛ
  7. Марина Веселинова Петрова – ВТУ “Св. св. Кирил и Методий” /В.Търново/, магистър – сп. български и френски език, учител по БЕЛ
  8. Мариета Тодорова Тенева – ПУ “Паисий Хилендарски” /Пловдив/, магистър – сп. българска филология, учител по БЕЛ
  9. Елена Влайчева Кунева – ВТУ “Св. св. Кирил и Методий” /В.Търново/, магистър – сп. българска филология, учител по БЕЛ
  10. Румяна Иванова Иванчева – ШУ “Епископ Константин Преславски” /Шумен/, магистър – сп. българска филология, учител по БЕЛ
  11. Величка Бориславова Казашка –  ЮЗУ “Неофит Рилски” /Благоевград/, магистър – сп. английска филология, учител по английски език
  12. Десислава Йорданова Донева –  ЮЗУ “Неофит Рилски” /Благоевград/, магистър – сп. английска филология, учител по английски език
    ПК НБУ София – сп. английски език, учител по английски език
  13. Цветанка Борисова Цветкова – ДМА /София/, магистър – I сп. пианист;  СУ “Климент Охридски”, II сп. английска филология, учител по английски език
  14. Здравка Москова Ангелова-Такева – СУ “Климент Охридски”, магистър – I сп. българска филология
    ПК английски език, учител по английски език
  15. Георги Петров Ванчев –  СУ “Климент Охридски”, магистър – I сп. английска филология, учител по английски език
  16. Райна Ангелова Кузманова-Иванова – ВТУ “Св. св. Кирил и Методий” /В.Търново/, бакалавър – I сп. начална училищна педагогика
    II сп. логопедия; ПК НБУ София – сп. английски език, учител по английски език
  17. Емилия Борисова Димитрова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. математика и информатика, учител по математика
  18. Десислава Борисова Карабельова – СУ “Климент Охридски”, специалист – сп. математика и информатика, учител по математика
  19. Спаска Йорданова Измерлиева – ПУ “Паисий Хилендарски” /Пловдив/, бакалавър – сп. математика, учител по математика
  20. Драгомир Цачев Цачев – СУ “Климент Охридски”, специалист – сп. математика и информатика, учител по информатика и информационни технологии
  21. Даниела Василева Тодорова – ТУ София, магистър – сп. механично уредостоение, машинен инженер
    ПП  СУ “Климент Охридски”, сп. информационни технологии, учител по информационни технологии
  22. Надежда Минкова Иванова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. математика и информатика, учител по информатика и инф. технологии
  23. Петранка Димитрова Ангелова – ВТУ “Св. св. Кирил и Методий” /В.Търново/, магистър – сп. история, учител по история и цивилизация
  24. Александър Любенов Бунов – ВТУ “Св. св. Кирил и Методий” /В.Търново/, бакалавър- сп. психология, учител философски цикъл
  25. Виктория Николаева Ангелкова – СУ “Климент Охридски”, бакалавър – сп. география и биология, учител по география и икономика
  26. Росица Рашкова Стоянова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. биология, учител по биология и здравно образование
  27. Ана Георгиева Мачорска – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. биология и химия, учител по биология и здравно образование
  28. Ралица Златанова Димитрова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. химия и физика, учител по химия и физика
  29. Денислав Христов Томов – ДМА София, магистър, I сп. педагогика на обучението по музика II сп. композиция, учител по музика
  30. Марина Здравкова Димова – НХА София, магистър, I сп. изкуствознание, учител по изобразително изкуство
  31. Весела Василева Иванова – НСА София, магистър – сп. физическа култура
    ПК – сп. тенис на корт, учител по физическо възпитание и спорт
  32. Силвия Бончева Янкова – НСА София, магистър – сп. физическа култура
    ПК – сп. тенис на корт, учител по физическо възпитание и спорт
  33. Йордан Димитров Димитров – НСА София, бакалавър – сп. треньор по тенис на корт, учител по физическо възпитание и спорт
  34. Стоян Иванов Симеонов –  НСА София, магистър- сп. треньор по футбол, учител по физическо възпитание и спорт
  35. Албена Димитрова Савова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  36. Бориска Каменова Георгиева – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  37. Здравка Миленова Таскова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  38. Лилия Василева Василева – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  39. Паулина Семкова Андреева – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  40. Христина Благовестова Трендафилова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  41. Надка Петрова Иванова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  42. Румяна Стоянова Киркова – ПУ “Паисий Хилендарски” /Пловдив/, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  43. Ваня Никифорова Тончева – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  44. Цветелина Пейчева Тонева – ВТУ „Св. св. Кирил и Методий“ /В.Търново/, магистър – I сп. предучилищна педагогика; II сп. начална училищна педагогика; ПК  ШУ “Епископ Константин Преславски” /Шумен/ английски език в начален етап, начален учител
  45. Нели Атанасова Христова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  46. Паулина Веселинова Пешева – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  47. Симеонка Атанасова Чапанова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика;
    ПК СУ “Климент Охридски”, английски език в начален етап, начален учител
  48. Нели Цветкова Любенова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  49. Десислава Вергилова Янева – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, възпитател
  50. Светлана Николова Радикова – ППИ  “Любен Каравелов”/Кърджалии/, специалист – сп. български и немски език, възпитател
  51. Маргарита Савова Денишева – Пенчева – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, възпитател
  52. Даниела Асенова Миленкова-Таскова – ЮЗУ „Неофит Рилски“ /Благоевград/, бакалавър – сп. география, възпитател
  53. Радка Димова Петрова – ВТУ „Св. св. Кирил и Методий“ /В.Търново/, бакалавър – сп. българска филология, възпитател
  54. Пенка Димитрова Манова – ЮЗУ “Неофит Рилски” /Благоевград/, магистър – сп. история, възпитател
  55. Виолина Димитрова Йорданова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, възпитател
  56. Йорданка Маринова Чакърова – СУ “Климент Охридски”, професионален бакалавър – сп. българска филология, възпитател
  57. Ива Стефанова Димитрова –  ШУ “Епископ Константин Преславски” /Шумен/, магистър – I сп. българска филология; СУ “Климент Охридски” II сп. педагогика, възпитател
  58. Дора Милчева Лозанова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, възпитател