1. Лидия Костадинова Лазарова – директор – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. математика, учител по математика
    ДИУУ София – сп. математика и информатика, учител по математика
  2. Галя Иванова Александрова – зам. директор – ЮЗУ “Неофит Рилски” /Благоевград/,
    магистър – сп. математика и информатика, учител по математика
  3. Емилия Серафимова Пенчева – зам. директор – СУ “Климент Охридски”, магистър – начална педагогика, начален учител
  4. Маргарита Георгиева Радева – РН ИКТ – СУ “Климент Охридски”, магистър –  I сп. математика,
    II сп. математика и информатика, учител по информатика и ИТ
  5. Дияна Великова Иванова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. българска филология, учител по БЕЛ
  6. Марина Веселинова Петрова – ВТУ “Св. св. Кирил и Методий” /В.Търново/, магистър – сп. български и френски език, учител по БЕЛ
  7. Мариета Тодорова Тенева – ПУ “Паисий Хилендарски” /Пловдив/, магистър – сп. българска филология, учител по БЕЛ
  8. Елена Влайчева Кунева – ВТУ “Св. св. Кирил и Методий” /В.Търново/, магистър – сп. българска филология, учител по БЕЛ
  9. Румяна Иванова Иванчева – ШУ “Епископ Константин Преславски” /Шумен/, магистър – сп. българска филология, учител по БЕЛ и РЕ
  10. Величка Бориславова Казашка –  ЮЗУ “Неофит Рилски” /Благоевград/, магистър – сп. английска филология, учител по английски език
  11. Десислава Йорданова Донева –  ЮЗУ “Неофит Рилски” /Благоевград/, магистър – сп. английска филология, учител по английски език
    ПК НБУ София – сп. английски език, учител по английски език
  12. Цветанка Борисова Цветкова – I сп. НМА София – сп. пианист,  II сп. СУ “Климент Охридски” – сп. английска филология, учител по английски език
  13. Здравка Москова Ангелова-Такева – СУ “Климент Охридски”, магистър – I сп. българска филология
    ПК английски език, учител по английски език
  14. Татяна Христова Иванова – СУ “Климент Охридски”, I сп. история, II сп. български език и литература, III сп. английски език и литература, учител по английски език
  15. Райна Ангелова Кузманова-Иванова – ВТУ “Св. св. Кирил и Методий” /В.Търново/, бакалавър – I сп. начална училищна педагогика
    II сп. логопедия; ПК НБУ София – сп. английски език, учител по английски език
  16. Мария Михайлова Христова – ТУ София, магистър –  сп. автоматика и телемеханика, инженер, учител по математика
  17. Десислава Борисова Карабельова – СУ “Климент Охридски”, специалист – сп. математика и информатика, учител по математика
  18. Ваня Иванова Младенова – НБУ София, бакалавър – сп. икономика, учител по математика
  19. Драгомир Цачев Цачев – СУ “Климент Охридски”, специалист – сп. математика и информатика, учител по информатика и информационни технологии
  20. Даниела Василева Тодорова – ТУ София, магистър – сп. механично уредостоение, машинен инженер
    ПП  СУ “Климент Охридски”, сп. информационни технологии, учител по информационни технологии
  21. Надежда Минкова Иванова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. математика и информатика, учител по информатика и информационни технологии
  22. Пенка Димитрова Манова – ЮЗУ “Неофит Рилски” /Благоевград/, магистър – сп. история, учител по история и цивилизация
  23. Петранка Димитрова Ангелова – ВТУ “Св. св. Кирил и Методий” /В.Търново/, магистър – сп. история, учител по история и цивилизация
  24. Александър Любенов Бунов – ВТУ “Св. св. Кирил и Методий” /В.Търново/, бакалавър- сп. психология, учител философски цикъл
  25. Виктория Николаева Ангелкова – СУ “Климент Охридски”, бакалавър – сп. география и биология, учител по география и икономика
  26. Росица Рашкова Стоянова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. биология, учител по биология и здравно образование
  27. Ана Георгиева Мачорска – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. биология и химия, учител по биология и здравно образование
  28. Ралица Златанова Димитрова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. химия и физика, учител по химия и физика
  29. Марина Здравкова Димова – НХА София, магистър, I сп. изкуствознание, учител по изобразително изкуство
  30. Красимир Тодоров Никифоров – АМТИ Пловдив – сп. педагогика на обучението по музика, учител по музика
  31. Светлана Николова Радикова – ППИ  “Любен Каравелов”/Кърджалии/, специалист – сп. български и немски език и трудово обучение, учител по технологии
  32. Весела Василева Иванова – НСА София, магистър – сп. физическа култура ПК – сп. тенис на корт, учител по физическо възпитание и спорт
  33. Силвия Бончева Янкова – НСА София, магистър – сп. физическа култура ПК – сп. тенис на корт, учител по физическо възпитание и спорт
  34. Стоян Иванов Симеонов – НСА София, магистър – сп. треньор по футбол, учител по физическо възпитание и спорт
  35. Йордан Димитров Димитров – НСА София, бакалавър – сп. треньор по тенис на корт, учител по физическо възпитание и спорт
  36. Албена Димитрова Савова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител, възпитател
  37. Бориска Каменова Георгиева – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител, възпитател
  38. Здравка Миленова Таскова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  39. Лилия Василева Василева – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  40. Паулина Семкова Андреева – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  41. Христина Благовестова Трендафилова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  42. Надка Петрова Иванова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  43. Румяна Стоянова Киркова – ПУ “Паисий Хилендарски” /Пловдив/, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  44. Ваня Никифорова Тончева – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  45. Цветелина Пейчева Тонева – ВТУ „Св. св. Кирил и Методий“ /В.Търново/, магистър – I сп. предучилищна педагогика; II сп. начална училищна педагогика; ПК  ШУ “Епископ Константин Преславски” /Шумен/ английски език в начален етап, начален учител
  46. Нели Атанасова Христова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  47. Паулина Веселинова Пешева – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  48. Симеонка Атанасова Чапанова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика;
    ПК СУ “Климент Охридски”, английски език в начален етап, начален учител
  49. Нели Цветкова Любенова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, начален учител
  50. Десислава Вергилова Янева – I сп. СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, възпитател, II сп. ДИУУ София, английски език, учител по АЕ в начален етап
  51. Маргарита Савова Денишева – Пенчева – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, възпитател
  52. Даниела Асенова Миленкова-Таскова – ЮЗУ „Неофит Рилски“ /Благоевград/, бакалавър – сп. география, възпитател
  53. Радка Димова Петрова – ВТУ „Св. св. Кирил и Методий“ /В.Търново/, бакалавър – сп. българска филология, възпитател
  54. Виолина Димитрова Йорданова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. начална училищна педагогика, възпитател
  55. Ива Стефанова Димитрова –  ШУ “Епископ Константин Преславски” /Шумен/, магистър – I сп. българска филология; СУ “Климент Охридски” II сп. педагогика, възпитател
  56. Петя Димитрова Димитрова – НСА София, сп. физическо възпитание и спорт, възпитател
  57. Мария Димитрова Павлова – ВТУ „Св. св. Кирил и Методий“ /В.Търново/, сп. учител по история, възпитател
  58. Емануела Димитрова Миланова – СУ “Климент Охридски”, магистър – сп. логопедия, логопед
  59. Биляна Леонова Билева – Иванова – ВТУ “Св. Св. Кирил и Методий”, магистър по психология, психолог
  60. Станислав Недялков Станков – СУ “Св. Климент Охридски”, магистър по логопедия и комуникативни нарушения на развитието, логопед
  61. Елена Ангелова Янева –  СУ “Св. Климент Охридски”, бакалавър по специална педагогика, логопед
  62. Весела Пламенова Миланова – СУ “Св. Климент Охридски”, магистър по психология, ресурсен учител
  63. Евелина Владимирова Михайлова – СУ “Св. Климент Охридски”, магистър по логопедия,  ресурсен учител
  64. Гергана Миткова Милчева – Кирилова – СУ “Св. Климент Охридски”, специална педагогика, ресурсен учител